ولایتمداری!
سـاعت ۱:٥٠ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/۱۱/۱٦  کلمات کلیدی:

احمدی نژاد: بگم؟ بگم برادرت چی گفت؟ بگم ربطش چی بود که من الان اینجام؟ بگم پشت صحنه چه خبره؟ تو که خودت میدونی ما با هم دعوا نداریم، من کوچیک همه نمایندگانم، من خادم ملتم. یه عده می گن بگو بگو، یه عده میگن نگو، بالاخره من چیکار کنم؟ بگم؟

 

لاریجانی: اصلا به من چه ربطی داره که بستگان خلافکارند؟ بگم برادرت اومد پیش من چی گفت؟ بگم درمورد حلقه انحرافی چی گفت؟ درمورد مشایی؟ ارتباط با منافقین؟ فساد مالی؟ ارتباط با خارج؟ بگم یا نه؟ حیف که ما مثل شما نیستیم و فیلمبرداری نمی کنیم، وگرنه فیلمشم پخش می کردم.

 

رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای: اختلاف نظر طبیعی است اما این اختلاف نظر نباید به اختلاف در عمل و گریبانگیری و مچ گیری در مقابل مردم، تبدیل شود. اختلاف نظرها نباید به میان مردم کشانده و دست مایه ای برای جنجال و هیاهوی رسانه های بیگانه و دشمنان شود. از امروز تا روز انتخابات، هرکسی که بخواهد اختلاف ها را به میان مردم بکشاند و از احساسات آنها در جهت اختلافات استفاده کند،‌ قطعاً به کشور خیانت کرده است.

-------------------------------------------------------------------------------

دیشب خسته و کوفته از کار روزانه رسیدم خونه. نمازمو خوندم، یه چایی ریختم و نشستم پای سیستم کارهای عقب مونده رو انجام بدم. اولین سایتی که باز کردم ایسنا بود. شوکی که از خوندن اتفاقات مجلس بهم وارد شد انقدر سنگین بود که قلبم درد گرفت و آخر شب مجبور شدم قرص بخورم، کارهای عقب مونده هم موند و انجام نشد.

کاش مسوولین بدونند که مردم مشکلات اقتصادی رو تحمل می کنند اما نفاق و تفرقه رو نه. کاش بدونند که خسته شدیم از این همه اختلاف و آب در آسیاب دشمن ریختن...

دیشب فقط به فکر رهبرم بودم و اینکه وقتی من اینطور در خودم فشرده شدم ایشان در مقام خود...

خدایا به ما نیروی فرقان عطا کن...